• Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

Prípravy na karneval sú v plnom prúde - výroba masiel, indiánskych čeleniek a koruniek pre princezné.

• Besedy a aktivity

• Elena Čepčeková - 100. výročie narodenia. Pripomenuli sme si spisovateľku, ktorá istý čas žila a tvorila aj v Novom Meste nad Váhom.

• Pokusy

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Pokusy.

Štvrtáci a piataci skúmali rôzne vrtochy počasia. Vďaka pokusom sa dozvedeli, prečo fúka vietor i ako vzniká dúha.

• Valentínske srdiečka

• ,,V živote je dôležitý iba jeden okamih - tým je Láska ! Je len na nás ,aby tento okamih trval večne." Tento predvalentinsky týždeň sa naše deti naučili o láske naozaj veľa. Spoznali aké krásne je nielen lásku dostávať , ale aj to aké krásne je ju rozdávať ostatným. Žiaci prvého, štvrtého a piateho ročníka spoločne napiekli a vyzdobili takéto krásne a voňavé srdiečka, ktoré spoločne odniesli do zariadenia pre seniorov, aby tak potešili babičky a deduškov, ktori sú kvôli protipandemickým opatreniam už dlho v izolácii, a do nemocnice pre lekárov a zdravotné sestry, ktoré pracujú na COVID oddelení.

• Polročné prázdniny

• Polročné prázdni sú dňa 4. februára 2022 (v piatok).

Nástup do školy, po prázdninách je v pondelok 7. februára 2022.

Pred nástupom do školy prosíme, aby rodičia a zákonní zástupcovia všetkých žiakov otestovali domácimi samotestami a výsledok testu oznámili triednemu učiteľovi. Pozitívne osoby zostávajú v karanténe.