• 10. 11. 2020

Riaditeľka školy oznamuje zákonným zástupcom detí a zamestnancom školy, že v období od 08.11.2020 postupuje podľa Usmernenia ministerstva školstva, vedy a výskumu SR zo dňa 08.11.2020 (do doby jeho platnosti).

Zákonný zástupca môže priviesť do školy len dieťa, ktoré žije v spoločnej domácnosti s osobami, ktorým na základe výsledkov testovania na COVID-19 nebola nariadená karanténa.

Rovnako táto povinnosť platí aj pre každého zamestnanca školy, ktorý môže vstúpiť na pracovisko len v prípade, ak jemu alebo osobám žijúcim v spoločnej domácnosti nebola nariadená karanténa.

Zákonní zástupcovia detí a zamestnanci školy, ktorí sa dozvedeli na základe výsledkov testovania, že v posledných dňoch boli v úzkom kontakte s pozitívne testovanou osobou, ktorá nežije v ich domácnosti, oznámia túto skutočnosť svojmu ošetrujúcemu lekárovi a riaditeľke školy, ktorí rozhodnú o ďalšom postupe.

Zákonný zástupca, návštevník školy a zamestnanec je povinný pri vstupe do školy odovzdať vyplnené Vyhlásenie o bezinfekčnosti.

Mgr. Ľubica Havranová

• Jesenné prázdniny

• Jesenné prázdniny sú v dňoch 6. 11. 2020 (piatok) a 9. 11. 2020 (pondelok). Vyučovanie ssa začne v utorok 10. 11. 2020. Do školy nastúpia všetci žiaci ŠZŠ. Žiaci Praktickej školy pokračujú v dištančnom vyučovaní.

• Oznam

• Od 03.10.2020 (utorok) na zaklade rozhodnutia MŠVVaŠ SR číslo 2020/18259:1A1810 pismeno B obnovujeme školské vyučovanie pre žiakov 5. -10. ročnika ŠZŠ.