• Informácie k začiatku školského roka

• Začiatok školského roka - 2. septembra 2021 o 8.00 hod.

Zahájenie školského roka sa uskutoční pred budovou školy.

Pokyny k začiatku školského roka dostanú rodičia, zákonní zastupcovia detí telefonicky od triednych učiteliek.

Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu nevstupujú rodičia do budovy školy.

Rodičia, zákonní zastupcovia detí odovzdajú/podpíšu tlačivá - písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Tlačivá nájdete na webovej stránke školy, alebo si ich prevezmete od triednych učiteliek.

• Oznam - dobrovoľné testovanie

• Vážení rodičia, podľa posledných pokynov MŠ VVaŠ SR pre nový školský rok 2021/2022 Vám ponúkame možnosť objednať si prostredníctvom našej školy sadu AG testov na domáce samotestovanie, prípadne dobrovoľné otestovanie Vášho dieťata 2.9.2021 v našej škole kloktacím testom.

Objednávku testov škola zasiela už 25.8.2021.

Záujem/nezáujem o konkrétny druh testu, prosím, oznámte telefonicky pedagogom, ktori Vas budu kontaktovať. Testovanie je dobrovoľné. Ďakujeme za spoluprácu.

• Oznam - STRAVOVANIE

• Dotácia na stravovanie vo výške 1,30 € bude v školskom roku 2021/2022 poskytovaná na každé dieťa ŠZŠ, ktoré žije v domácnosti, ktorej sa poskytuje pomoc v hmotnej núdzi alebo ktorej príjem je najviac vo výške životného minima.

Ak niekto zo zákonných zástupcov spĺňa podmienky a má záujem o jej poskytnutie, je potrebné navštíviť ÚPSVaR v Novom Meste nad Váhom, oddelenie HN, náhradného výživného a štátnych sociálnych dávok - Bc. Marcela Ovšáková, kde dostane žiadosť, ktorú vyplní a zanesie na MsÚ - Referát rozpočtu a financovania - Ing. Lýdia Minarovičová resp. podateľňu.

O štátnu dotáciu na stravovanie môže požiadať aj rodina, v ktorej ani jeden zákonný zástupca dieťaťa ZŠ nepoberá zvýšený daňový bonus. Zákonný zástupca vyplní čestné vyhlásenie a doručí ho na MsÚ.