• Začiatok školského roka

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Začiatok školského roka bude v stredu 2. 9. 2020 o 8.00 hod.

Žiakov privítajú triedne pani učiteľky pred budovou školy. Žiaci budú mať rúško.

Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu nemôžu rodičia a žiaci vstupovať do školy bez vyplneného a podpísaného zdravotného dotazníka zákonného zástupcu a vyhlásenia o bezinfekčnosti. Uvedené tlačivá budú zákonným zástupcom pripravené na vypísanie pri nástupe žiaka do školy.

Bez podpísaného vyhlásenia zákonného zástupcu sa žiak nemôže zúčastniť výchovno-vzdelávacieho procesu.

Vyučovanie začína vo štvrtok 3. 9. 2020 o 8.00 hod.

Všetci žiaci sa budú v dňoch 3. – 4. 9.2020 (štvrtok, piatok) vyučovať 4 vyučovacie hodiny (do 11.30 hod.).

Od 7. 9. 2020 sa bude vyučovať podľa rozvrhu.

ŠKD a obedy budú pre prihlásené deti zabezpečené od 3. 9. 2020.

Rodič, resp. zákonný zástupca žiaka zabezpečí pre svoje dieťa každý deň dve rúška (jedno zabalené v mikroténovom vrecku), papierové jednorazové vreckovky a ostatné hygienické potreby.

Odporúčame rodičom sledovať pokyny ministerstva školstva na stránke www.minedu.sk a webovú stránku www.ucimenadialku.sk a webovú stránku Spojenej školy https://spojenaskola-nmnv.edupage.org.

Všetkým žiakom prajeme úspešný školský rok!